Obecnie nie mamy najlepszej sytuacji w Polsce. Wysokie bezrobocie zmusiło nas do szukania innowacyjnych sposobów zarabiania pieniędzy. Coraz to więcej słyszymy o możliwościach zarabiania w domu dodatkowych pieniędzy. Jednak czy praca w domu na pewno spełni nasze oczekiwania i czy jest taka prosta jak się słyszy?

Praca w domu w Polsce nie jest tak bardzo popularna jak choćby s Stanach Zjednoczonych, gdzie osoby, które pracowały na etacie zwalniały się by móc przez kilka godzin popracować w domu, chociaż zarabiali znacznie mniej. Były to przede wszystkim oferty pracy chałupniczej np. składnie mebli. Taką pracę mogła wykonywać praktycznie każda osoba. Następnym krokiem pracy w domu była praca przez Internet. Praca przez Internet bardzo zmieniła się w przeciągu ostatnich 10 lat i jest w fazie całego rozwoju. Ofert pracy przez Internet również jest bardzo dużo i z pewnością będzie ich przybywać. Najważniejszą jednak rzeczą by móc zarabiać przez Internet jest niezbędna do tego wiedza, dlatego jeżeli chcemy zarabiać przez Internet musimy wiedzieć na czym to dokładnie polega. Nie dawajmy również zmylić się ofertami typu zarabiaj 20 000 zł miesięcznie, gdyż te oferty nie są zbytnio realne i mają tylko jedno na celu na naciągnie nas. Każdy szuka możliwości zarabiania pieniędzy i nie każdy też szuka uczciwych sposobów na zarabianie, dlatego też musimy zwrócić na to uwagę. Jeżeli nie chcemy wykonywać.

Podsumowując na koniec praca w domu z pewnością jest innowacją dla zwykłych osób, które nie mogą znaleźć pracy. Branża pracy przez Internet na pewno jest przyszłością i za 10 lat większość osób będzie pracować właśnie przez Internet. Nie wiadomo czy też do dobrze czy