Mamy wiele rodzai generatorów. Generatory tlenu, wodoru, prądu, itp. Ale od niedawna pojawiły się również generatory dochodów. To programy w internecie wytwarzające, generujące dochody dla uczestników tych programów.
Tworzenie generatorów dochodu będzie nieuniknione. Powszechna automatyzacja i robotyzacja wymusza tworzenie generatorów dochodu ze względu na zwolnienia ludzi ze stanowisk pracy, na których zainstalowano wydajniejsze roboty. Coraz więcej mamy wokół siebie automatyzacji. Całe procesy produkcji są już od lat zautomatyzowane. Jedna z fabryk produkcji samochodów w Japonii zatrudnia 9 osób. Roboty i maszyny są bardziej wydajne niż ludzie. Nie chorują i nie potrzebują urlopu. W Tokyo w jednej z restauracji, klientów zaczęły obsługiwać kobiety roboty.

Zaczyna nas zalewać automatyzacja i robotyzacja. A co z ludźmi? Skoro będą nas zastępować maszyny to co z ludźmi? Oczywiście nie wszystko zostanie zastąpione przez maszyny. Ale ten proces już postępuje. W marketach możemy już zaobserwować kasy bez kasjerek. Automaty, które kasują nas za zrobione zakupy. Eliminują opłacane kasjerki.

Gdzie podzieją się zatem ludzie wypierani przez robotyzację? Z czego będą się utrzymywać? Z automatyzacją nie wygramy. Na szczęście ten problem został już dostrzeżony i zaczęły powstawać automatyczne systemy zarabiania pieniędzy. I to już ma miejsce. Zaczęły powstawać w internecie generatory dochodów. Jedna z firm kanadyjskich zajmująca się globalną reklamą internetową proponuje takie oto rozwiązanie. Uczestnik programu wykupuje w internecie miejsca pod reklamy, tzw. panele. Firma wkleja na wykupione miejsca reklamy innych różnych firm, a uczestnik programu z tego tytułu otrzymuje stały dochód. To tak jakby ktoś postawił na twoim podwórku bilbord i płacił ci miesięczną dzierżawę za to tylko, że bilbord stoi. Podobnie jest w internecie. Uczestnik kupuje miejsca pod reklamy. Do wyboru mamy sześć różnych paneli. Za 10, 30, 90, 270, 810, 2430 dolarów. Przynoszą one stały, spory zysk w różnych okresach czasu. Proces jest w pełni zautomatyzowany i wymaga tylko niewielkiego zaangażowania ze strony użytkownika.

Baners+1

Cały program został pozytywnie zweryfikowany przez największą na świecie firmę kart płatniczych, firmę, która też ma tu swój udział co mocno uwiarygadnia to przedsięwzięcie. Naliczane automatycznie dochody możemy wypłacić w bankomacie bądź płacić za zakupy w/w kartą w supermarkecie. To wspaniałe, że przy stale wzrastającym bezrobociu tworzone są tego typu programy.